Czwartek 24.10.2019
Zastępstwo za E.Jachym czwartek 24.10.2019r
lekcja |
klasa |
przedmiot |
Nauczyciel zastępujący |
sala |
5 |
3 GTŻ 3/3 |
Obsł. kon. w gastr. (P) |
B.Kubziakowska |
Z |
6 |
3 GTŻ 3/3 |
Obsł. kon. w gastr. (P) |
B.Kubziakowska |
36 |
Zastępstwo za J.Orzeł czwartek 24.10.2019r
lekcja |
klasa |
przedmiot |
Nauczyciel zastępujący |
sala |
6 |
3GH |
j.niemiecki (P) |
Ż.Wiktorska |
8 |
7 |
1HPT 2/2 |
Uczniowie zwolnieni do domu |
||
8 |
1THG |
Geografia (P) |
T.Wasyliszyn |
3 |
9 |
1THG 1/2 |
Geografia turystyczna (P) |
T.Wasyliszyn |
3 |
Zastępstwo za A.Dziewior czwartek 24.10.2019r
lekcja |
klasa |
przedmiot |
Nauczyciel zastępujący |
sala |
4 |
1TŻG 1/2 |
Wychowanie fizyczne (łączenie) |
B.Sacharczuk |
S1 |
5 |
1HPT 1/2 |
Wychowanie fizyczne (łączenie) |
B.Sacharczuk |
S1 |
6 |
1THG 1/2 |
Tech. pracy w hot. (łączenie) |
J.Jurkowska |
7 |
7 |
2GKC |
wdż |
M.Minor |
26 |
8 |
2GKC |
wdż |
M.Minor |
26 |
9 |
1KPC 2/2 |
Uczniowie zwolnieni do domu |
Zastępstwo za A.Bizuga czwartek 24.10.2019r
lekcja |
klasa |
przedmiot |
Nauczyciel zastępujący |
sala |
8 |
1HPT 1/2 |
Uczniowie zwolnieni do domu |
Zastępstwo za M.Zając czwartek 24.10.2019r
lekcja |
klasa |
przedmiot |
Nauczyciel zastępujący |
sala |
3 |
1KCG |
Matematyka (przeniesiona z lekcji 1) |
A.Walc |
9 |
4 |
1TPŻ |
j. angielski zawodowy (przeniesiona z lekcji 1) |
A.Galicka |
36 |
5 |
1HPT 2/2 |
Wychowanie fizyczne (P) |
B.Sacharczuk |
S1 |
6 |
1KCG 1/2 |
Informatyka (przeniesiona z lekcji 7 – łączenie) |
A.Dziedzic |
10 |
Zastępstwo za A.Skipiała czwartek 24.10.2019r
lekcja |
klasa |
przedmiot |
Nauczyciel zastępujący |
sala |
0 |
4GKŻ 2/2 |
Uczniowie przychodzą później |
||
1 |
4GKŻ 2/2 |
Wychowanie fizyczne (łączenie) |
A.Legień |
S1 |
2 |
4GKŻ 2/2 |
Chemia (łączenie) |
A.Szafraniec-Krzemińska |
6 |
3 |
3GTŻ 3/3 |
Uczniowie przychodzą później |
||
4 |
3GTŻ 3/3 |
j. angielski (łączenie) |
J.Wojciechowska |
7 |
Zastępstwo za A.Nawrat czwartek 24.10.2019r
lekcja |
klasa |
przedmiot |
Nauczyciel zastępujący |
sala |
3 |
2GŻ |
j. angielski (łączenie) |
J.Wojciechowska |
7 |
5 |
4GKŻ 2/2 |
Proc. tech. w gastr. (łączenie) |
A.Zaród |
21 |
6 |
4GKŻ 2/2 |
Proc. tech. w gastr. (łączenie) |
A.Zaród |
21 |
7 |
4GKŻ 2/2 |
Proc. tech. w gastr. (łączenie) |
A.Zaród |
21 |
8 |
4GKŻ 2/2 |
Proc. tech. w gastr. (łączenie) |
A.Zaród |
21 |
Zastępstwo za M.Badura czwartek 24.10.2019r
lekcja |
klasa |
przedmiot |
Nauczyciel zastępujący |
sala |
3 |
1HPT 2/2 |
j.niemiecki (łączenie) |
Ż.Wiktorska |
3 |
4 |
1HPT 2/2 |
Informatyka (łączenie) |
A.Dziedzic |
10 |
5 |
3GH |
j. angielski zawodowy (przeniesiony z lekcji 8 z 28.10.2019) |
K.Będzieszak |
26 |
6 |
4GHT 1/2 |
Marketing usług turyst. (łączenie) |
I.Szwajca |
12 |
7 |
3GH |
Uczniowie zwolnieni do domu |
||
8 |
3GH |
Uczniowie zwolnieni do domu |