RUSZYŁA NOWOCZESNA BAZA DYDAKTYCZNA W CKZIU GROTA-ROWECKIEGO 64

 DSC0318 TT14 maja 2019 roku nastąpiła uroczysta inauguracja nowej bazy dydaktycznej CKZiU Grota-Roweckiego 64, która uległa przeobrażeniu i modernizacji. W ramach inwestycji nadbudowano i przebudowano istniejącą infrastrukturę obiektu dydaktycznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego przy ulicy Grota Roweckiego 66 w Sosnowcu na potrzeby warsztatów kształcenia zawodowego w branży gastronomicznej, hotelarskiej i ekonomiczno- reklamowej.

OBCHODY KONSTYTUCJI 3 MAJA

130 kwietnia w naszej szkole odbył się uroczysty apel poświęcony upamiętnieniu uchwalenia Konstytucji 3 Maja z 1791 roku. Powstanie tego aktu prawnego było pierwszym w Europie i drugim na świecie -po konstytucji amerykańskiej z roku 1787. Ustawa ustanawiała nowy podział władzy w państwie, postrzegano ją także jako ratunek dla chylącej się ku upadkowi Rzeczypospolitej.

DNI OTWARTE SZKOŁY

W DNIACH 26 KWIETNIA W GODZ. OD 13:00-18:00 ORAZ 27 KWIETNIA W GODZ. 10:00 - 14:00 ZAPRASZAMY UCZNIÓW GIMNAZJUM I SZKOŁY PODSTAWOWEJ NA DNI OTWARTE CKZIU TECHNIKUM NR 3 GASTRONOMICZNO-HOTELARSKIEGO I BRANŻOWEJ SZKOŁY I STOPNIA NR 4 GASTRONOMICZNEJ, UL. WAWEL 1.

TWÓJ WEEKEND NA PIKNIKU W GASTRONOMIKU

01W dniach 26 -27 kwietnia odbyły się w naszej szkole Dni Otwarte pod hasłem „Twój weekend na pikniku w Gastronomiku”. Dla odwiedzających nas Gości przygotowaliśmy wiele atrakcji.

PRAKTYKI NA PROMACH

prom poloniaW kwietniu 2019 CKZiU podpisało umowę z firmą UNITY LINE ze Szczecina, dotyczącą organizacji praktyk na jednostkach pływających. Dzięki niej młodzież Technikum nr 3 Gastronomiczno – Hotelarskiego będzie mogła nabyć dodatkowe umiejętności związane z obsługą międzynarodowego ruchu turystycznego.

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW TECHNIKUM NR 3

DSC 0834W piątek, 26 kwietnia 2019r. po raz ostatni zabrzmiał szkolny dzwonek dla absolwentów Technikum nr 3 Gastronomiczno - Hotelarskiego rocznik 2015 – 2019.  Po powitaniu dyrekcji szkoły, zaproszonych gości, nauczycieli oraz uczniów i ich rodziców, głos zabrała Pani Elżbieta Czernik – dyrektor CKZiU. Zwracając się do tegorocznych absolwentów, przypomniała drogę, jaką przemierzyli w murach tej szkoły wspólnie z nauczycielami i młodszymi koleżankami i kolegami.

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .