Listy uczestników PO WER 2017

FE Wiedza Edukacja Rozwojeuropejski fundusz spoleczny

Projekt dofinansowany z Funduszy Unii Europejskiej


 

„Od stażysty do europejskiego specjalisty”
 
Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014- 2020
współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego
POWERVET-2017-1-PL01-KA102-036799

Szkolenie job shadowing:  09 lipiec – 13 lipiec  2018 rok Valencja

Lista zakwalifikowanych nauczycieli Technikum nr 3 Gastronomiczno- Hotelarskie :

  1. Badura Małgorzata
  2. Mączka Dariusz
  3. Paszczela Dorota
  4. Skipiała Agnieszka

Rezerwa :

  1. Zaród Anna

Praktyka zawodowa:  07 maj – 01 czerwiec  2018 rok Walencja

Lista zakwalifikowanych uczniów  Technikum nr 7 Projektowania i Stylizacji Ubioru :

  • technik przemysłu mody
  1. Błaś Izabela
  2. Kaczkoś Aleksandra
  3. Kopińska Sabina
  4. Pąpka Julia
  5. Tabaka Żywia
  • fototechnik
  1. Kocur Monika
  2. Marzec Zuzanna
  3. Pieszczek Julia
  • technik usług fryzjerskich
  1. Bronecka Anna
  • lista rezerwowa
  1. Różyc Karolina - fototechnik
  2. Białach Sandra - technik usług fryzjerskich

Praktyka zawodowa:  07 maj – 01 czerwiec  2018 rok Malaga

Lista zakwalifikowanych uczniów  Technikum nr 1 Ekonomiczne :

  • technik ekonomista
  1. Boryń Anita
  2. Dziurla Paweł
  3. Graczykowska Patrycja
  4. Gruszka Mariusz
  5. Janczyk Weronika
  6. Kuś Paulina
  7. Siemińska Weronika
  8. Stolarska Kinga
  9. Włodarska Ewelina
  • technik organizacji reklamy
  1. Karbowska Nicol
  2. Góral Klaudia

Lista rezerwowa

  1. Oliwia Gemra – technik ekonomista
  2.  Dąbrowska Kamila – technik organizacji reklamy

Praktyka zawodowa:  07 maj – 01 czerwiec  2018 rok Barcelona

Lista zakwalifikowanych uczniów  Technikum nr 3 Gastronomiczno- Hotelarskie:

  • technik żywienia i usług gastronomicznych
  1. Glonek Aneta
  2. Kosek Natalia
  3. Sojka Natalia
  4. Wąsowska Anna
  • technik hotelarstwa
  1. Waligóra Paulina
  2. Wojtanowska Patrycja
  • technik obsługi turystycznej
  1. Dowolski Patryk
  2. Maj Judyta
  • kelner
  1. Dądela Patryk
  • lista rezerwowa
  1. Woźnicki Michał – technik hotelarstwa
  2. Lubowska Wiktoria – technik obsługi turystycznej
  3. Janik Weronika – technik żywienia i usług gastronomicznych
© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .